.

.

Дрво Тела Клип Gripper Зафат Од Врвот & Носат Иверица Base / Гипс Картон Се Направи Лесно Да Се Фати Одбори Рака Алатки

Дрво Тела Клип Gripper Зафат Од Врвот & Носат Иверица Base / Гипс Картон Се Направи Лесно Да Се Фати Одбори Рака Алатки

DEN 629.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B1665
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Број на Компјутери:
1pc
Шема:
Никој

Стоката во категоријата