.

.

12pcs Кафеава боја/Бела Племенски Yak Коска Врежан Tiki Човек Тотем Приврзоци& Ѓердан Црна Восок Памук Кабелот Mens

12pcs Кафеава боја/Бела Племенски Yak Коска Врежан Tiki Човек Тотем Приврзоци& Ѓердан Црна Восок Памук Кабелот Mens

DEN 282.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Материјал:
Смола
Бренд Име:
SunMoon
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
Ѓердани
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Стил:
Pendant
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Бел/Кафеав
Должина:
Adjustable

Стоката во категоријата