.

.

peony Сликарство Home Office Декорација Кинески копчето за сликање птици сликарство peony и птици слики LTW2017112320

peony Сликарство Home Office Декорација Кинески копчето за сликање птици сликарство peony и птици слики LTW2017112320

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
100cmx30cm, 140cmx45cm
боја:
Жолта пакет, Зелен пакет
Материјал:
Свила
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
Бренд Име:
TCSP
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Свила
Медиум:
мешани
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Кинески сликарство

Стоката во категоријата