.

.

Дигитален Професионален Метеоролошка Станица Безжична Затворен Отворено Секојдневно Часовник Snooze Прогноза Календар Часовник Hygrometer -B119

Дигитален Професионален Метеоролошка Станица Безжична Затворен Отворено Секојдневно Часовник Snooze Прогноза Календар

DEN 105.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Стил:
Стои Станица
Број На Модел На:
50PBSDDS
Бренд Име:
OOTDTY
Макс Мерење На Температурата:
70°C - 99°C
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
затворен отворено
Теорија:
Термо-hygrometer Станица

Стоката во категоријата