.

.

5XL 6XL Големи Димензии Мода Долг ракав Фустан Елегантен Плус Големина Жените Туника Облека Зима и Топло, Макси сива Фустан Канцеларија Vestidos

5XL 6XL Големи Димензии Мода Долг ракав Фустан Елегантен Плус Големина Жените Туника Облека Зима и Топло, Макси сива

DEN 580.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
0357
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Зима
Половината:
Империја
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
juhome
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Sashes

Стоката во категоријата