.

.

EZ Филтер V2 Тетоважа машина Пенкало и 100pcs EZ Револуција Кертриџ Тетоважа Игли тетоважа колекции за Tattooist Тетоважа материјали

EZ Филтер V2 Тетоважа машина Пенкало и 100pcs EZ Револуција Кертриџ Тетоважа Игли тетоважа колекции за Tattooist Тетоважа

DEN 7080.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Тетоважа Колекции
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
EZKITS
игли:
1203RL 1007RL 1205RS 1209CM 1209M1
тетоважа машина:
EZ Филтер V2Tattoo машина пен

Стоката во категоријата