.

.

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Јамаха XSR 900 ABS -2017-2018

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Јамаха XSR 900

DEN 1632.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Ширина:
3.2cm
Година:
2016-2018
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
17cm
Бренд Име:
S. E. F. P
Материјал Тип:
CNC
Објектот Должина:
17.2cm
Специјални Функции:
сопирачки систем
Име На Модел:
За Јамаха XSR 900 ABS 2016-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Тежина:
0.3kg

Стоката во категоријата