.

.

Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво 1450A132 За Мицубиши LANCER КЛАСИЧЕН

Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво 1450A132 За Мицубиши LANCER КЛАСИЧЕН

DEN 790.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
1inch
Специјални Функции:
1
Објектот Ширина:
1inch
Frequence Опсег:
1
Бренд Име:
KOWZE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
1
Автомобил Производител:
Мицубиши
Име На Модел:
1450a132
Модел Година:
2000-
Поставување на Возило:
1
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch

Стоката во категоријата