.

.

6pcs Дрвени Јајца Жолчка Образовни Интересни Деца Детска Играчка W25

6pcs Дрвени Јајца Жолчка Образовни Интересни Деца Детска Играчка W25

DEN 137.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Дрво
Батеријата:
NO
Димензии:
4.5 cm X 3.5 см
Возраст Опсег:
> 6 години
Mfg Серија Број:
Играчка
Број На Модел На:
17774-1018
Пол:
Унисекс
Тема:
Наука
Предупредување:
Не се јадат

Стоката во категоријата