.

.

Бела Pendant тип Фенси Кристал Синџир 1yard DIY Чанти, Облека, Чевли, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки Свадба облечи

Бела Pendant тип Фенси Кристал Синџир 1yard DIY Чанти, Облека, Чевли, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки Свадба облечи

DEN 264.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
QiARSOYOO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Круг
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
dr
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Тип На Производ:
Rhinestones

Стоката во категоријата