.

.

10pcs GP2Y1014AU0F Компактен Оптички Прашина Сензор Компатибилен GP2Y1010AU0F GP2Y1010AUOF Чад Честички Сензор Со Кабел

10pcs GP2Y1014AU0F Компактен Оптички Прашина Сензор Компатибилен GP2Y1010AU0F GP2Y1010AUOF Чад Честички Сензор Со

DEN 1021.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
365 дена
Бренд Име:
GOOGCHIP
Карактеристики:
GP2Y1014AU0F
Тип На Прекинувач:
сензор префрлате
сертификација:
CCC

Стоката во категоријата