.

.

Електрични Smart Следење на Робот DIY Колекции Mayitr Автомобил Возило Следење на Полнење Со Намалување Gearded DC Мотори Роботика

Електрични Smart Следење на Робот DIY Колекции Mayitr Автомобил Возило Следење на Полнење Со Намалување Gearded DC

DEN 156.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
Автомобил Следење На Комплет
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични

Стоката во категоријата