.

.

Kpop двапати нов албум twicetagram likey печатење о вратот лабава sweatshirt еднаш за поддршка мода тенка pullover дуксери

Kpop двапати нов албум twicetagram likey печатење о вратот лабава sweatshirt еднаш за поддршка мода тенка pullover

DEN 704.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
ZXCKPOPOH-428

Стоката во категоријата