.

.

KOSOO Авто Задните Wiper Ножот За Мицубиши Outlander,355mm 2005-2006 Задните Шофершајбната Wiper Ножеви Рака Автомобил Додатоци Стил

KOSOO Авто Задните Wiper Ножот За Мицубиши Outlander,355mm 2005-2006 Задните Шофершајбната Wiper Ножеви Рака Автомобил

DEN 187.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Должина:
1 Single rear wiper, 1 Single wiper arm, 1 Set
Бренд Име:
KOSOO
Објектот Тежина:
0g
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
КО-SLH-09
Outlander-Година:
2005,2006
Мицубиши Модел:
Outlander
Објектот Висина:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши

Стоката во категоријата