.

.

BF040 Креативни не држи леплива кука нерѓосувачки челик када менгеме, без удирање ѕидот се лепи кука 7*4cm

BF040 Креативни не држи леплива кука нерѓосувачки челик када менгеме, без удирање ѕидот се лепи кука 7*4cm

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нема. на Куките:
1
Материјал:
PC
Бренд Име:
SAFEBET
Број На Модел На:
554-15
materail:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
7*4cm
Тежина:
73g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата