.

.

Електрични воскресна литургија тенџере целосно автоматски задебелена стакло птица гнездо цвет чај женшен кордицепс се Прегрее Заштита

Електрични воскресна литургија тенџере целосно автоматски задебелена стакло птица гнездо цвет чај женшен кордицепс

DEN 7032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Греење Метод:
Underpan Греење
Капацитет:
1.5 L
Моќност (W):
800W
термичка:
No
Функција:
Безбедност Автоматско Исклучување Функција
Греење Брзина:
4-6 минути
Скала Марка:
Литургија Марка
Материјал:
Стакло
Стил:
Електричен Котел
Автоматско Shut-оф:
No
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Стакло
Времето на пазарот:
Март-14
Број На Модел На:
tangwu
Функција:
360 Степени Ротациона База
сертификација:
EMC
Кодот на производот :
TANGWUX
JR:
499
Функција:
499
сертификација:
499

Стоката во категоријата