.

.

тестирани 218-0755042 218 0755042 BGA чипсет со топки

тестирани 218-0755042 218 0755042 BGA чипсет со топки

DEN 204.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Број На Модел На:
218-0755042
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Бренд Име:
XOYUN
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Пакет:
pga

Стоката во категоријата