.

.

Трговија на големо 5-12 MM Нерегуларни Чакал Форма Природни Црвени Agat Камен Монистра За Накит Одлуки Камен DIY Хривнија Ѓердан Влакно 15

Трговија на големо 5-12 MM Нерегуларни Чакал Форма Природни Црвени Agat Камен Монистра За Накит Одлуки Камен DIY Хривнија

DEN 93.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
природен камен
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Форма:
Неправилната Форма
Надворешниот Дијаметар :
5-12 mm
дупка:
околу 1mm
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан

Стоката во категоријата