.

.

2017 Жените долги ракави, маица Повик длабоко о-вратот црна wihte сива Кошули жените Кошули Жените Блузи т-маица Плус Големина

2017 Жените долги ракави, маица Повик длабоко о-вратот црна wihte сива Кошули жените Кошули Жените Блузи т-маица Плус

DEN 381.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
RUBU
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
CSS0025
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Стоката во категоријата