.

.

вентилатор за Clevo P750ZM-G P870DM-G P775DM-G P750ZM P770ZM-G P775DM DM2 DM3 BS6005MS-U1T 6-31-P750S-102 6-31-P870S-101 DFS651605MC0T

вентилатор за Clevo P750ZM-G P870DM-G P775DM-G P750ZM P770ZM-G P775DM DM2 DM3 BS6005MS-U1T 6-31-P750S-102 6-31-P870S-101

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Сечилото Количина:
БР.1, NO2, NO3
Линии:
4 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
лаптоп
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YINWEITAI
Бучава:
25dBA
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Број На Модел На:
YINWEITAI
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Стоката во категоријата