.

.

3 Бои Опција Топла Продажба на Племенски Природни ite Камења Бисери Рог Изјава Pendant Ѓердан за Жените Бохемски Накит

3 Бои Опција Топла Продажба на Племенски Природни ite Камења Бисери Рог Изјава Pendant Ѓердан за Жените Бохемски Накит

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
80 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZWPON
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
N4356
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
влакно
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
4.4*4.5 cm
Пол:
Жените
боја:
како слики
Тежина:
65g
Tassel:
78cm
Материјали:
Бакар Кука, Природен Камен, Свила Tassel
Подготви Ред:
1-2 дена
превозот:
Кина Пост, DHL, UPS-от Express
Производи име:
tassel ѓердан
еко-пријателски:
Yes

Стоката во категоријата