.

.

4 парчиња/многу топла када спа базен филтер 205x150mm се справи со 38mm SAE тема филтер+ бесплатен превозот

4 парчиња/многу топла када спа базен филтер 205x150mm се справи со 38mm SAE тема филтер+ бесплатен превозот

DEN 3336.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Спа Кади
Amperage:
15A
Број На Модел На:
2104-FD x 4
Број на Авиони:
10
Бренд Име:
FGHGF
Капацитет:
3

Стоката во категоријата