.

.

0280217531 Директна Замена МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР MAF СЕНЗОРОТ ЗА АЛФА РОМЕО 156 166 GTV 2.5 3.0 V6 46444287 60815616 60816293

0280217531 Директна Замена МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР MAF СЕНЗОРОТ ЗА АЛФА РОМЕО 156 166 GTV 2.5 3.0 V6 46444287

DEN 501.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

линеарна:
60 815 616
Бренд Име:
ICIFAUTO
Тип:
Жешка Жица Тип
Резолуција:
0280 217 531
Повторливост:
60 816 293
Чувствителност:
0280217531
Тип На Сензор:
Холцер
Hysteresis:
46 444 287
Вител Тип:
0280217531
Мерен Опсег:
0 280 217 531

Стоката во категоријата