.

.

Прекрасна Животни Куче Usb Флеш Диск Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB Животинско Пенкало Диск 16GB Мемориски Стик Цртан филм Животинско У Диск, USB 2.0

Прекрасна Животни Куче Usb Флеш Диск Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB Животинско Пенкало Диск 16GB Мемориски Стик Цртан

DEN 100.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Енкрипција:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Стил:
Робот,Пенкало,Автомобил Клуч,Прст,Ѓердан,Куршум,Стап,Нараквица,Животните,Карти,Гитара,Lanyard,Правоаголник
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
производ тежина:
37g
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Цртан Филм Животинско Куче
Материјал:
Силикони
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Стил:
Цртан Филм Животинско Куче
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата