.

.

125PCS/ многу BHT5.5 BHT2 BHT1.25 Заградени Топлина Се Смалуваат Цевки Кабел Водоотпорен Средината На Изолација Ладно Crimp Терминал Жици Адаптер

125PCS/ многу BHT5.5 BHT2 BHT1.25 Заградени Топлина Се Смалуваат Цевки Кабел Водоотпорен Средината На Изолација Ладно

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
BHT
is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Бренд Име:
HJXY

Стоката во категоријата