.

.

Висок квалитет на Ultra HD LCD Анти-Гребење на Екранот Заштитник Филм За Ное U21 10.1 таблет Сјајни екран заштитни филмови

Висок квалитет на Ultra HD LCD Анти-Гребење на Екранот Заштитник Филм За Ное U21 10.1 таблет Сјајни екран заштитни

DEN 64.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
Други
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
ЈП Мека Филм
Број На Модел На:
За Ное U21
Пакет:
Yes
Употреба:
PDA
Функција:
protecter panel
Бои:
јасни бои
полно тело:
пред+платно
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
квалитет:
100% Оригинални нови
занаети:
транспарентен HD Јасно сјајни филм
користат за:
За Ное U21
Големина:
10.1

Стоката во категоријата