.

.

Вбризгување на гориво систем млазницата 0 434 250 077 DN0SD230 83EF9F593AA за УЛ

Вбризгување на гориво систем млазницата 0 434 250 077 DN0SD230 83EF9F593AA за УЛ

DEN 422.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu

Стоката во категоријата