.

.

Нови Clef Музика Забелешка папокот прстен 14g 316L хируршки steelBelly копчето прстен Тело пирсинг Накит Папокот Dangle Стомак Прстен

Нови Clef Музика Забелешка папокот прстен 14g 316L хируршки steelBelly копчето прстен Тело пирсинг Накит Папокот Dangle

DEN 28.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NORDVEST
Број На Модел На:
SKU-CY528
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
No
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Тип На Објект:
стомакот buton прстени
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како Слика

Стоката во категоријата