.

.

Sumifun 2Boxes Бенд Помош Рана Облекување Стерилни Hemostasis Налепници за Прва Помош Завој Пета Перница Леплив Фластер D0992

Sumifun 2Boxes Бенд Помош Рана Облекување Стерилни Hemostasis Налепници за Прва Помош Завој Пета Перница Леплив Фластер

DEN 197.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Sumifun
Примена:
Телото
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
D0992
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Рок На Траење:
2 години
Функција:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Се применува за:
Универзална
Шема:
Обична
Материјал:
кожата памук тип
Спецификации:
70mmx18mm
Абсорбента рампа:
медицински дезинфекција памук

Стоката во категоријата