.

.

12Model Брзина на Податоци Интерфејс Микро 3.1 Usb DIY USB-C Женски USB 3.1 Тип C Мајка Приклучок за Полнење Интерфејс Конектор

12Model Брзина на Податоци Интерфејс Микро 3.1 Usb DIY USB-C Женски USB 3.1 Тип C Мајка Приклучок за Полнење Интерфејс

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
микро usb приклучок
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Компатибилен Бренд:
за тип-

Стоката во категоријата