.

.

JACKSHIBO Зима Деца Влечки Дете Зима Дом Влечки Цртан филм Bunny Пантофли за Девојки и Момчиња Затоплување Затворен Флип Апостолки Унисекс

JACKSHIBO Зима Деца Влечки Дете Зима Дом Влечки Цртан филм Bunny Пантофли за Девојки и Момчиња Затоплување Затворен

DEN 247.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Влечки
Пол:
Унисекс
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Бренд Име:
Jackshibo
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Возраст Опсег:
5T,4T,6T,7T,3T
Обвивка Материјал:
Синтетички
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Горниот Материјал:
Синтетички
Име:
Дете Затворен Чевли
Објектот:
Симпатична Зајаче Пантофли
боја:
Розова Боја Црна, Морнарско-Сина Црвено Виолетова
Тип:
Затоплување Крзно Во Внатрешноста
Функција:
Симпатична Зајаче Влечки за Момчиња и Девојчиња

Стоката во категоријата