.

.

нови и оригинални за S2600T/S2200T 900GB 10K САС 3.5 PN:02350JSW

нови и оригинални за S2600T/S2200T 900GB 10K САС 3.5 PN:02350JSW

DEN 15661.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Cisoar
Пакет:
Yes
Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички

Стоката во категоријата