.

.

Жените Зима Плетени Skullies&Beanies Солидна Волна Гребенот Топло Пом Пом Капи Руно Повик За Девојка SIGGI 2017 Капи 89207

Жените Зима Плетени Skullies&Beanies Солидна Волна Гребенот Топло Пом Пом Капи Руно Повик За Девојка SIGGI 2017 Капи

DEN 445.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CM89207SI89253
Материјал:
Волна,Акрилик
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Siggi
Стил:
Повик
боја:
Црна Морнарица Беж Вино Црвено
Големина:
55~59cm

Стоката во категоријата