.

.

Kpop got7 лет дневник никогаш име печатење pullover руно/тенка дуксери за i got7 поддршка унисекс лабава sweatshirt

Kpop got7 лет дневник никогаш име печатење pullover руно/тенка дуксери за i got7 поддршка унисекс лабава sweatshirt

DEN 671.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
ZXCJCFYLWY-258
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes

Стоката во категоријата