.

.

Користи Оригиналната плоча 4G RAM меморија+64G ROM Плоча за UMIDIGI В ЗАБЕЛЕШКА 2 MTK6750T Octa Core 5.5 Инчен FHD Бесплатен Превозот

Користи Оригиналната плоча 4G RAM меморија+64G ROM Плоча за UMIDIGI В ЗАБЕЛЕШКА 2 MTK6750T Octa Core 5.5 Инчен FHD

DEN 1199.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
UMIDIGI В Забелешка 2
Бренд Име:
Blackview

Стоката во категоријата