.

.

ажурирање на верзија SOIC8 SOP8 Тест Клип За EEPROM 93CXX / 25CXX / 24CXX во спој програмирање+2 адаптери

ажурирање на верзија SOIC8 SOP8 Тест Клип За EEPROM 93CXX / 25CXX / 24CXX во спој програмирање+2 адаптери

DEN 54.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Број На Модел На:
SOP8 Тест Клип
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Стоката во категоријата