.

.

ZOOYA Дијамант Везови 3d DIY Дијаманти Сликарство Девојка Ангел Мозаик Слика Rhinestones Везови Дијамантски Крст Бод RF1186

ZOOYA Дијамант Везови 3d DIY Дијаманти Сликарство Девојка Ангел Мозаик Слика Rhinestones Везови Дијамантски Крст Бод

DEN 324.00
DEN 337.92
-4 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOOYA
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Применливи простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Дијамант тип:
круг дијамант
Колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Ткаенина тип:
Платно
Посебни Дијамант:
ако дијамант не е доволно:
ние сме слободни да ја
Платно Големина:
Малку поголема од големината на сликата
Големина На Слика:
30x30cm 40x40cm 50x50cm
Цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна

Стоката во категоријата