.

.

JOVIVI Нерѓосувачки Челик Двојно Срцето Urn Pendant Ѓердан Cremation Накит Пепел Keepsake Спомен-со Додатен Комплет и Подарок Кутија

JOVIVI Нерѓосувачки Челик Двојно Срцето Urn Pendant Ѓердан Cremation Накит Пепел Keepsake Спомен-со Додатен Комплет

DEN 263.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
Approx 60
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Прибл. 20*22mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JOVIVI
Број На Модел На:
jng050101/jnz032601
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Pendant Големина:
Прибл. 20*22mm
Количина:
1 компјутер од ѓердан / 1 ѓердан + 1 инка за полнење (со подарок кутија)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Urn Спомен Pendant Ѓердан
Карактеристика 2:
Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит
Синџир Lenght:
Прибл. 24инчи
синџир ширина:
прибл. 2mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
прибл. 3мм

Стоката во категоријата