.

.

2018 Промоција Побрзаа Нерѓосувачки Челик Род Fastener Круг 100pcs/многу Din912 М2.5x6 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

2018 Промоција Побрзаа Нерѓосувачки Челик Род Fastener Круг 100pcs/многу Din912 М2.5x6 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален

DEN 206.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
AXK
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М2.5x6
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
24cm x 12cm x 2cm (9.45in x 4.72in x 0.79in)

Стоката во категоријата