.

.

Висок квалитет модифицирани автомобил додатоци за Audi S6 4B 19rim тркала 370*36 mm диск сопирачки

Висок квалитет модифицирани автомобил додатоци за Audi S6 4B 19rim тркала 370*36 mm диск сопирачки

DEN 11424.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
кочница пршлен, комплет кочница
Бренд Име:
DICKASS
Објектот Тежина:
approx34kg
Осветленост Дел Број:
диск сопирачки
Производителот Дел Број:
Бел Диск
Специјални Функции:
Кочница
Материјал Тип:
AL
Земја/Регион на Автомобил Производство:
глобални
Другиот Дел Број:
Кочница
Големина:
Available
Пакување:
Неутрален Пакување/Прилагодено За Пакување
Генерално големина :
370*36
боја:
S
Шема:
линија
тркала:
19

Стоката во категоријата