.

.

QZYERAI Зимски чизми женски чевли метални модни посочи чизми Европската класичен стил голема големина 34-43

QZYERAI Зимски чизми женски чевли метални модни посочи чизми Европската класичен стил голема големина 34-43

DEN 2087.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
QZYERAI
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
1
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Големина:
34-43
Материјал:
Cowhide
Класификација:
дермисот
Со висок :
2.5 cm
Сезоната:
Зима

Стоката во категоријата