.

.

5.8 G 2dBi У FL IPEX IPX FPV Omni-Насочен Линеарна Месинг Антена RG178

5.8 G 2dBi У FL IPEX IPX FPV Omni-Насочен Линеарна Месинг Антена RG178

DEN 59.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
uuustore
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Антени
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
RG178
Технички параметри:
Вредност 10
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
RG178 Антена
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
5.8 g антена
Четири тркала Атрибути:
Антена
Алатка Материјали:
Антена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.022kg (0.05lb.)
Пакет Големина:
10cm x 4cm x 1cm (3.94in x 1.57in x 0.39in)

Стоката во категоријата