.

.

YRFF 4.0 Телефон на Допир За ZTE Сечилото AF3 T221 А5 А5 Про Екран на Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Алатки Заштитник Филм Лепило

YRFF 4.0 Телефон на Допир За ZTE Сечилото AF3 T221 А5 А5 Про Екран на Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Алатки

DEN 112.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YRFF
Број На Модел На:
За ZTE Сечилото AF3 T221 А5 А5 Про
Компатибилен Бренд:
ZTE
Екранот:
4.0
Тип:
Екран На Допир
боја:
Црна,Бела
квалитет:
Тестирани & Нова
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
испорака:
2-4 дена
Гаранција:
6 месеци
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Големина На Екранот:
4.0 инчен

Стоката во категоријата