.

.

100 Мешана Боја Мраз Акрилик Круг Монистра 10мм Мазна Топка

100 Мешана Боја Мраз Акрилик Круг Монистра 10мм Мазна Топка

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата