.

.

Dragon Ball Синот Goku Четири Бои Бомби Luminaria Led Ноќ Светлина Одмор Подарок Соба Декоративни Led Осветлување Во ЕУ НИ Приклучок

Dragon Ball Синот Goku Четири Бои Бомби Luminaria Led Ноќ Светлина Одмор Подарок Соба Декоративни Led Осветлување

DEN 1269.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Батерии Се Потребни:
No
Обликот:
Цртан филм
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Тип На Батерија:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
Pookin
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Напон:
AC100-240V

Стоката во категоријата