.

.

AiLiShi Случај За Vertex Импресионира Во Touch 4G 3G СТП Луксузни Флип Нова Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон Покрива Кожата+Следење

AiLiShi Случај За Vertex Импресионира Во Touch 4G 3G СТП Луксузни Флип Нова Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон

DEN 102.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
СТП Кожа
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар
дизајн:
Ткаеше
Големина:
100% Perfectly Match
Карактеристики:
Единствен Носител На Функција
Компатибилен Бренд:
За Vertex

Стоката во категоријата