.

.

5D DIY Дијамант Сликарство Сино Око Мачка Везови Полн Плоштад&Круг Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

5D DIY Дијамант Сликарство Сино Око Мачка Везови Полн Плоштад&Круг Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 166.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 25x30cm, Round Drill 25x30cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 50x40cm, Round Drill 50x40cm, Square Drill 60x40cm, Round Drill 60x40cm, Square Drill 60x45cm, Round Drill 60x45cm, Square Drill 60x50cm, Round Drill 60x50cm, Square Drill 70x50cm, Round Drill 70x50cm, Square Drill 75x50cm, Round Drill 75x50cm, Square Drill 70x55cm, Round Drill 70x55cm, Square Drill 80x60cm, Round Drill 80x60cm, Square Drill 90x60cm, Round Drill 90x60cm, Square Drill 90x70cm, Round Drill 90x70cm, Square Drill 120x80, Round Drill 120x80, Square Drill 100x140, Round Drill 100x140
Бренд Име:
KAMY YI
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Стоката во категоријата