.

.

IJD8383 Розова PVD Круг од не ' Рѓосувачки Челик Држачот За Пепел Спомен Накит Urn Pendant Ѓердан Со Јаже Синџир Евтини Продажба

IJD8383 Розова PVD Круг од не ' Рѓосувачки Челик Држачот За Пепел Спомен Накит Urn Pendant Ѓердан Со Јаже Синџир Евтини

DEN 196.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
1pcs Pendant, 1pcs Ѓердан, 3pcs Pendant, 3pcs Ѓердан, 5pcs Pendant, 5pcs Ѓердан
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
ijd8390
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
20mm~30мм
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
боја:
сребрена итн
синџир:
Змија Синџир
Синџир должина:
20 Инчи

Стоката во категоријата