.

.

Мини USB DC 12V Brushless Подводни Моторот Пумпа за Вода За Автомобил Ладење Циркулаторниот PC Вода за Ладење на Системот Ниско ниво на Бучава #C93U#

Мини USB DC 12V Brushless Подводни Моторот Пумпа за Вода За Автомобил Ладење Циркулаторниот PC Вода за Ладење на Системот

DEN 131.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SAILFLO
моќност:
како што покажува
Притисок:
како што покажува
Гориво:
како што покажува
Структура:
како што покажува

Стоката во категоријата