.

.

3W ЛЕР подводни светилки 12V IP68 Водоотпорен Отворен Пејсажи осветлување Единствена боја на DMX512 за Контрола на Автоматски боја CE 4Pcs/Многу

3W ЛЕР подводни светилки 12V IP68 Водоотпорен Отворен Пејсажи осветлување Единствена боја на DMX512 за Контрола на

DEN 718.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Црвена, Бела, DMX512, Зелена, Автоматски боја, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Подводни Светилки
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
LC
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Базен Риболов на Езерото Фонтана Круг Место Floodlight
Напон:
12V
Гаранција:
3 Години
Примена:
Езерцето
Број На Модел На:
LC-UWL-301
моќност:
3W
Емитуваат Боја:
Црвено, Зелено, Сино Бели и Шарени боја
Промена на бојата контрола на владата:
Автоматско или DMX512 опции
Зрак Агол:
15 30 45 60 120 Степен
Работна температура:
Целзиусови Степени -25 - 60
Апликации:
Базен, фонтана, базен, река и сл.

Стоката во категоријата